bayansort.com

 

Ela Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti. kuruluşu olan www.bayansort.com siz bayanlara özel kaliteli, fashion, uygun fiyatlı şort çeşitlerinin toplandığı e-ticaret sitesidir..

 

Sizlere daha çok çeşit ve nerede giyinmek istiyorsanız oraya uygun şort modellerini aynı gün kargo fırsatı ile Türkiye'nin istediğiniz bölgesine ulaştırıyoruz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hiç şüphesiz ki yaz aylarının vazgeçilmezlerinin başında şortlar gelmektedir.

Yürüyüş yaparken, denize girerken, evde, uyurken kısacası yaz aylarında hayatının her anında her dakikasında, rahatlık ,zerafet ve gösteriş istiyorsanız, Bayan Şortları olmazsa olmazdır.

Özellikle yaz ayının bunaltıcı sıcaklarında serinlemek isteyen bayanlar, serinlemenin yanında rahat hareket etmek isteyen ve bununla beraber şıklık isteyen bayanlar, yaz ayına girmeden önce Bayan Şort Modelleri ni almaya başlarlar. 

Tatil alışverişine çıkarken, listede her zaman 1. sırada Bayan Şortları kendine yer bulur.

Şimdi bu şortları almanın en kolay ve en ekonomik yolu www.bayansort.comadresi.

 

Özellikle yazın haberisi olan, başta kot şortlar olmak üzere birçok şort modelini kullanıyoruz. Peki şort giymenin incelikleri neler, kim hangi şort modellerini tercih etmeli biliyor musunuz? Şort giyerken sadece modayı takip etmek yetmez, o zaman biraz bilgilenelim;

Kısa Boylu Olanlar; Eğer boyunuz kısaysa bacaklarınızı daha uzun gösterecek şort modellerini tercih etmelisiniz. Yüksek bel kısa şortlar sizin daha uzun görünmenizi sağlayacaktır.  Diz altı kalan şortlar ise sizi olduğunuzdan daha kısa göstereceği için kesinlikle uzak durmalısınız.

Kıvrımsız Vücudu Olanlar; Vücut hatlarınız belirgin değilse, düz bir kalçanız varsa vücudunuzu kum saati formuna kavuşturmak için geniş kesimli ve pileli şort modellerini tercih etmelisiniz.

Kalçaları Geniş Olanlar; Kıvrımlı kalçaya sahip olmak size seksi bir görünüm kazandırır. Fakat kalçalarınız orantısız şekilde genişse vücudunuzun üst bölümü ile uyumlu görünmesini sağlamalısınız. Bunu da koyu renkli şortlar giyerek yapabilirsiniz. 

Üst Bacakları Kalın Olanlar; Eğer kalçanızla dizinizin arasında kalan bölüm yani üst bacaklarınız kalınsa, kısa şortlardan uzak durmalı, dizinizin hemen üzerinde biten şortları tercih etmelisiniz. Ayrıca dikey çizgili şort modelleri bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlar.

 

Şortları günlük kombinlerinizde kullanabileceğiniz gibi kombinleyecek doğru parçaları seçtiğiniz takdirde rahatlıkla gece de giyebilirsiniz. Üzerinize tam oturan bir blazer ceket ve bir çift şık ayakkabı yardımcınız olabilir.

Vücut tipiniz ne olursa olsun, eğer şort giyecekseniz bacaklarınız bakımlı olmalı. :)

 

 

Bizden yapacağınız her alışveriş sonrası olumlu-olumsuz dönüşleriniz; sizleri mutlu edecek daha iyi hizmetler sunmamız için öncü olacaktır.

www.bayanSort.com
bayanların Şort Moda adresiTalatpaşa Mah. Suyolu Cad. 1024 Sk. No:36 Esenyurt/İSTANBUL
Tel: 0212 620 7077 
info@bayansort.com